Rasnov Prologue

**Rasnov Prologue Skispringtoernooi**

Bereid je voor op een spectaculaire start van het skispringseizoen met het Rasnov Prologue-toernooi!

Van 20 tot 22 januari 2023 strijden 's werelds beste skispringers om de overwinning op de Normale Schans in het adembenemende Rasnov, Roemenië.

* **Spannende wedstrijden:** Ervaar de sensatie van hoge vluchten en stijlvolle landingen terwijl de springers strijden om de hoogste score.
* **Wereldklasse atleten:** Wees getuige van verbazingwekkende prestaties van enkele van de meest getalenteerde skispringers ter wereld.
* **Ademloze locatie:** Geniet van het prachtige uitzicht op de Karpaten als decor voor het toernooi.
* **Festiviteiten en entertainment:** Beleef een feestelijke sfeer met live muziek, lokale lekkernijen en activiteiten voor het hele gezin.

Of je nu een fervent skispringfan bent of gewoon op zoek bent naar een uniek en opwindend evenement, het Rasnov Prologue-toernooi mag je niet missen.

**Koop nu je tickets en beleef de spanning van skispringen op zijn best!**