Kom naar het Challenger-tennistoernooi in Ottignies en geniet van toptennis in een prachtige omgeving. Dit ATP Challenger-toernooi trekt tennissers van wereldklasse aan die strijden om de titel.
* Data: [Vul de data in]
* Locatie: Ottignies-Louvain-la-Neuve, België
* Wedstrijden: Enkel- en dubbelspel voor mannen
* Live-tennisactie van talentvolle spelers
* Gezellige sfeer met eten, drinken en entertainment
* Mogelijkheid om tennissers van dichtbij te ontmoeten
* Gratis toegang voor alle bezoekers
**Koop vandaag nog je tickets en beleef de spanning van het Challenger-tennistoernooi in Ottignies!**
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.