ITF M25 - Veigy-Foncenex - HD

**ITF M25 - Veigy-Foncenex - HD**

**Datum:** [Datum invullen]
**Locatie:** Veigy-Foncenex, Frankrijk

**Overzicht:**

Het ITF M25-toernooi in Veigy-Foncenex is een professioneel tennistoernooi voor mannen dat deel uitmaakt van de ITF World Tennis Tour. Het biedt een prijzengeld van USD 25.000 en is geclassificeerd als een M25-toernooi, wat betekent dat het is bedoeld voor spelers die in de top 250 van de ATP-ranglijst staan.

Het toernooi verwelkomt een sterk deelnemersveld van nationale en internationale spelers, waaronder:

* [speler 1]
* [speler 2]
* [speler 3]

**Speelwijze:**

Het toernooi wordt gespeeld in een enkel- en dubbelspelformat, met een hoofdtoernooi en een kwalificatieronde. De hoofdtoernooien bestaan uit 32 spelers in het enkelspel en 16 teams in het dubbelspel. De kwalificatieronde biedt acht spelers in het enkelspel en vier teams in het dubbelspel de kans om zich te kwalificeren voor het hoofdtoernooi.

De winnaar van het enkelspel ontvangt een prijzenpot van USD 2.500, terwijl de winnaars van het dubbelspel USD 1.250 ontvangen. Er worden ook prijzen uitgekeerd aan de finalisten, halvefinalisten en kwartfinalisten.

**Waarom het ITF M25-toernooi in Veigy-Foncenex bezoeken?**

* Bekijk opkomend tennistalent in actie.
* Geniet van spannende wedstrijden in een prachtig toernooigebied.
* Ondersteun jonge spelers die hun professionele droom najagen.
* Ervaar de sfeer van een professioneel tennistoernooi.

Voor meer informatie en tickets kunt u terecht op de officiële website van het toernooi.