Beach Pro Tour Torquay - Dames

De Beach Pro Tour Torquay - Dames is een professioneel beachvolleybaltoernooi dat wordt gehouden in Torquay, Victoria, Australië. Het toernooi is onderdeel van de Beach Pro Tour van de FIVB en is een van de belangrijkste beachvolleybaltoernooien ter wereld.

Het toernooi wordt gehouden op het zandstrand van Torquay, met uitzicht op de prachtige Great Ocean Road. Het toernooi trekt de beste beachvolleybalspelers van over de hele wereld aan en belooft weer een spannend en spectaculair evenement te worden.

Het Beach Pro Tour Torquay - Dames toernooi wordt gespeeld in een knock-out format, waarbij de teams in poules worden ingedeeld. De beste teams uit elke poule kwalificeren zich voor de eliminatieronden, die leiden tot de finale.

Het toernooi is een geweldige kans om de beste beachvolleybalspelers ter wereld in actie te zien en te genieten van een dag aan het strand. Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar bij Ticketmaster.