**Honor of Kings - KPL Lentepromotie**
Sluit je aan bij de opwinding van de Honor of Kings - KPL Lentepromotie, het grootste esports-toernooi van Nederland!
Van [startdatum] tot [einddatum] strijden de beste Honor of Kings-teams uit het hele land om de titel van kampioen en een plek in de KPL-competitie.
Ervaar de spanning en energie van live esports-wedstrijden en moedig je favoriete teams aan terwijl ze het opnemen tegen elkaar in epische 5v5-gevechten.
**Schema:**
* Groepsfase: [Startdatum] - [Einddatum]
* Kwartfinales: [Startdatum] - [Einddatum]
* Halve finales: [Startdatum] - [Einddatum]
* Finale: [Startdatum]
**Locaties:**
* Groepsfase: Online livestream
* Kwartfinales, halve finales en finale: [Locatie]
**Teams:**
De volgende teams nemen deel aan het toernooi:
* Team A
* Team B
* Team C
* ... (Andere deelnemende teams)
De kampioenen ontvangen:
* Een geldprijs van [bedrag]
* Een plek in de KPL-competitie
* Eeuwige roem en erkenning
Koop je tickets vandaag nog en word onderdeel van de spannende esports-actie!
Volg ons op [sociale media-accounts] voor updates en highlights van het toernooi.
#KPLSpringPromo #HonorOfKings #EsportsNetherlands