WTT Contender Novo Gorica

Het WTT Contender Novo Gorica tafeltennistoernooi vindt plaats in het prachtige Nova Gorica, Slovenië. Dit hoogwaardige evenement zal de beste tafeltennisspelers ter wereld samenbrengen voor een spannende en meeslepende strijd.

Het toernooi beschikt over de volgende hoogtepunten:

* Deelname van topspelers uit de hele wereld
* Spannende wedstrijden in alle categorieën
* Een wereldklasse locatie met uitstekende faciliteiten
* Toegang voor toeschouwers om de actie live te ervaren
* Live streaming en wedstrijdverslagen voor fans die het evenement op afstand willen volgen

Wacht niet langer! Koop vandaag nog je tickets en wees getuige van de beste tafeltennisspelers ter wereld in actie in het adembenemende Nova Gorica.