Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Krockova/Mihalikova vs Cascino/Maleckova
7-6,7-5
28 |
Bolkvadze/Haverlag vs Krockova/Mihalikova
3-6,6-2,5-10
28 |
Keller/Pavlova vs Cascino/Maleckova
1-6,1-6
27 |
Dzalamidze/Moratelli vs Bolkvadze/Haverlag
6-4,3-6,9-11
27 |
Abduraimova/Grey vs Krockova/Mihalikova
Walkover
27 |
Ibragimova/Kucmova vs Cascino/Maleckova
4-6,5-7
27 |
Sarinova/Shinde vs Keller/Pavlova
2-6,0-6
26 |
Keller/Pavlova vs Kolb/Kolb
5-7,7-6,10-6
26 |
Bojica/Drugdova vs Cascino/Maleckova
4-6,5-7
26 |
Jaskova/Supova vs Sarinova/Shinde
4-6,1-6
26 |
Jamrichova/Kuzmova vs Sarinova/Shinde
CANC
26 |
Lackova/Mravcova vs Ibragimova/Kucmova
3-6,3-6
ITF - W60 Trnava - DD: opwindend tennistoernooi voor dames
ITF - W60 Trnava - DD is een prestigieus tennistoernooi voor dames dat plaatsvindt in de prachtige stad Trnava, Slowakije. Dit World Tennis Tour-evenement maakt deel uit van de ITF Women's Circuit en trekt enkele van de beste tennisspeelsters ter wereld aan.
Het toernooi biedt een spannend dubbelspeltoernooi, waarin teams van twee spelers strijden om de felbegeerde titel. De deelnemers laten hun uitzonderlijke vaardigheden, tactisch spel en onwankelbare geestkracht zien.
Tijdens ITF - W60 Trnava - DD genieten toeschouwers van hoogwaardig tennis en ervaren ze de spanning van live-sport. Het toernooi is een unieke gelegenheid om getuige te zijn van het talent en de toewijding van de volgende generatie tennissers.
Of je nu een ervaren tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een opwindende sportbeleving, ITF - W60 Trnava - DD is een evenement dat je niet mag missen. Koop je tickets vandaag nog en maak je klaar voor een onvergetelijke week vol tennis van wereldklasse.