Lotto NK Tennis - HD

Lotto NK Tennis - HD

Kom genieten van toptennis tijdens het Lotto NK Tennis - HD op 21 en 22 mei 2023. Het toernooi wordt gehouden op de prachtige banen van Tennisclub Laren, waar de beste Nederlandse tennisspelers strijden om de nationale titel in de categorieën heren enkel en dames enkel.

Het Lotto NK Tennis - HD is een uniek evenement dat de crème de la crème van het Nederlandse tennis samenbrengt. Beleef de spanning en emotie van live tennis van dichtbij, terwijl onze topspelers alles geven om de felbegeerde trofee te winnen.

Naast het toptennis kun je ook genieten van livemuziek, foodtrucks en andere activiteiten voor het hele gezin. Zorg dat je erbij bent voor een onvergetelijk weekend boordevol tennisplezier.

Koop nu je tickets en mis het Lotto NK Tennis - HD niet!