ITF - W60 Vrnjacka Banja

**ITF-W60 Vrnjacka Banja: Een Toernooi Buitengewoon**

Voor tennisliefhebbers en opkomende sterren presenteert de ITF met trots de W60 Vrnjacka Banja, een toonaangevende tennistoernooi gehouden in het idyllische Servische stadje Vrnjacka Banja.

**Data:**
- [In te vullen]

- Tenniscentrum Vrnjacka Banja
- Vrnjacka Banja, Servië

- Topspelers uit de hele wereld
- Opkomende talenten die strijden om punten en roem

**Toernooiformaat:**
- Enkelspel en dubbelspel toernooien
- Knockout-formaat met een hoofdtoernooi en kwalificatietoernooi

**Prijzengeld:**
- W60-status biedt een aanzienlijk prijzengeld voor winnaars en finalisten

**Faciliteiten:**
- State-of-the-art tennisbanen
- Comfortabele accommodaties voor spelers en toeschouwers
- Gastronomische voorzieningen en entertainmentmogelijkheden

- Spannende wedstrijden op hoog niveau
- Mogelijkheden voor jonge spelers om zich te meten met de besten
- Een feestelijke sfeer en onvergetelijke herinneringen

**Praktische informatie:**
- Tickets zijn te koop via de officiële website van het toernooi
- Accommodatie en vervoer zijn beschikbaar in de buurt
- Vrnjacka Banja biedt een scala aan culturele en toeristische attracties

Kom naar de ITF - W60 Vrnjacka Banja en wees getuige van enkele van de meest spectaculaire tenniswedstrijden ter wereld. Beleef de spanning, het drama en de overwinning op een prachtige locatie in het hart van Servië.