Beach Pro Tour Futures - Baden - Dames

**Beach Pro Tour Futures - Baden - Dames**

Kom naar Baden voor het spannende internationale Beach Pro Tour Futures dames beachvolleybaltoernooi!

Van 23 tot en met 26 juni 2023 strijden de beste vrouwelijke beachvolleyballers uit de hele wereld op het prachtige strand van Baden. Beleef de spanning van dit must-see evenement aan de Oostenrijkse Riviera:

* **Topatleten:** Wees getuige van wereldklasse volleybal van opkomende en ervaren atleten.
* **Atletische prestaties:** Geniet van razendsnelle acties, indrukwekkende sprongen en nauwkeurige sets.
* **Live-entertainment:** Geniet van live muziek, drankjes en snacks terwijl je de wedstrijden volgt.
* **Gezinsvriendelijk:** Breng het hele gezin mee voor een dag vol sport, zon en plezier.

Neem plaats op de tribune of ontspan op het strand terwijl je de spanning van dit hoogwaardige toernooi opsnuift.

Tickets zijn nu te koop! Koop je tickets vandaag nog om je plaats te verzekeren voor dit onvergetelijke beachvolleybalfeest.

**#BadenBeachVolley #BeachProTour #DamesVolleybal**