AUS Kununurra

**AUS Kununurra-paardenracetoernooi**

Ga mee naar de adrenalinepumpende AUS Kununurra Horse Racing Carnival, een opwindend evenement dat de beste paardenrenners en -eigenaren uit Australië en daarbuiten samenbrengt.

Dit prestigieuze toernooi vindt plaats op de prachtige racebaan van Kununurra en biedt een reeks spannende races, waaronder de beroemde Kununurra Cup. Met zijn snelle paarden, bekwame ruiters en elektrische sfeer belooft de AUS Kununurra Horse Racing Carnival een onvergetelijke ervaring te worden.

Koop nu je tickets om de spanning van het racen van dichtbij te beleven. Geniet van het bruisende entertainment, neem deel aan de wedstrijden en weddenschappen en ervaar de opwinding van de AUS Kununurra Horse Racing Carnival.

* Spannende paardenraces
* Beroemde Kununurra Cup
* Behendige ruiters en snel galopperende paarden
* Elektriciteit in de lucht
* Entertainment en wedstrijden
* Unieke kans om getuige te zijn van de beste paardenraces in Australië