ITF - W25 Mogyorod

**ITF - W25 Mogyoród**

Welkom bij het ITF - W25 Mogyoród, een prestigieus tennistoernooi voor dames dat plaatsvindt in het charmante stadje Mogyoród in Hongarije.

Dit $25.000 prijzengeldtoernooi trekt enkele van de beste tennisspeelsters van over de hele wereld, die strijden om punten in de WTA-ranglijst. De hoofdtabel bestaat uit 32 enkelspelers en 16 dubbelspelteams, aangevuld met een kwalificatietoernooi voor vier extra plaatsen in het hoofdtoernooi.

Getuige van toptennis op het prachtige hardcourt van het Mogyoródi TC. Geniet van spannende wedstrijden, een levendige sfeer en een kans om toekomstige sterren in actie te zien.

* Topkwaliteit tennis met enkele van de beste speelsters ter wereld
* Mogelijkheid om opkomende talenten te ontdekken
* Een levendige sfeer met entertainment en activiteiten
* Geweldige eet- en drinkopties op het terrein
* Gunstige toegang tot accommodatie en transport

Kom naar Mogyoród voor een onvergetelijke tenniservaring bij het ITF - W25 Mogyoród. Tickets zijn nu verkrijgbaar, dus reserveer vandaag nog uw plek om dit spannende toernooi niet te missen!