Date |
R |
Thuis vs Uit |
[466] Arthur Fery vs Toby Samuel
[334] |
6-4,6-4
29 |
Arthur Fery vs Toby Samuel
6-4,6-4
28 |
[334] Toby Samuel vs Robin Bertrand
[491] |
6-3,7-5
28 |
Arthur Fery vs Henry Searle
7-6,6-4
27 |
Millen Hurrion vs Toby Samuel
3-6,3-6
27 |
Finn Bass vs Robin Bertrand
4-6,7-5,2-6
27 |
Hamish Stewart vs Henry Searle
Retired
27 |
[466] Arthur Fery vs Johannus Monday
[224] |
7-5,6-1
26 |
Patrick Brady vs Millen Hurrion
5-7,4-6
26 |
Henry Searle vs Oscar Weightman
6-3,6-2
26 |
Sean Hodkin vs Finn Bass
5-7,6-7
26 |
Andrea Guerrieri vs Toby Samuel
3-6,0-6
**ITF - M25 Aldershot**
Het ITF - M25 Aldershot tennistoernooi, onderdeel van de International Tennis Federation (ITF) Men's World Tennis Tour, biedt een boeiende ervaring voor tennissenthousiastelingen. Het evenement staat gepland van [datum] tot [datum] in Aldershot, Engeland en trekt spelers van over de hele wereld.
**Overzicht**
* Categorie: ITF Men's World Tennis Tour M25
* Ondergrond: Harde baan
* Prijzengeld: US$ 25.000
* Aantal deelnemers: 32 in het enkelspel, 16 in het dubbelspel
**Attracties**
* Hoogwaardig tennis van opkomende en gevestigde spelers
* Kansen om autogrammen te verzamelen en spelers te ontmoeten
* Familie-vriendelijk entertainment, waaronder eetkraampjes en kinderactiviteiten
* Prachtige locatie in Aldershot, met gemakkelijke toegang tot vervoer en accommodatie
**Kaartverkoop**
Tickets zijn beschikbaar voor aankoop via de officiële website van het toernooi. Prijzen variëren afhankelijk van de stoellocatie en de dag van het toernooi.
**Accommodatie**
Er zijn diverse hotels en pensions in de buurt van de toernooilocatie. We raden je aan om vroegtijdig te boeken, aangezien het toernooi een populaire attractie is.
**Vervoer**
Aldershot is goed bereikbaar met de trein, bus en auto. Het treinstation Aldershot ligt op loopafstand van de toernooilocatie.
**Neem deel aan de actie**
Het ITF - M25 Aldershot tennistoernooi biedt een onvergetelijke tenniservaring voor alle leeftijden. Kom en geniet van de spanning van het spel terwijl je getuige bent van toekomstige tenniskampioenen in actie.