Beach Pro Tour Warsaw - Dames

**Beach Pro Tour Warschau - Dames**

Welkom bij de Beach Pro Tour Warschau - Dames, het grootste beachvolleybalevenement van Polen!

Van [datum] tot [datum] strijden de beste beachvolleybalspelers ter wereld om de felbegeerde titel. Kom de spectaculaire wedstrijden bekijken en geniet van de unieke sfeer van het strand.

Met deelname van de Olympische kampioenen, wereldkampioenen en opkomende sterren, belooft dit toernooi spanning, atletisme en entertainment.

De wedstrijden vinden plaats op het zandstrand van Warschau, met een prachtig uitzicht op de stad. Er zijn plenty van eet- en drinkgelegenheden, evenals entertainment voor het hele gezin.

Koop nu je tickets en wees getuige van de beste beachvolleybalspelers in actie!