Beach Pro Tour Espinho - Dames

**Beach Pro Tour Espinho - Dames**

Van 29 juni tot 3 juli 2023 strijkt de Beach Pro Tour neer in het prachtige Espinho, Portugal. De damescompetitie verwelkomt de beste beachvolleybalsters ter wereld die strijden om de overwinning op het iconische strand van Espinho.

Met adembenemende wedstrijden, een bruisende sfeer en een schilderachtige omgeving belooft het Beach Pro Tour Espinho - Dames een onvergetelijk evenement te worden. Kom getuige zijn van de atletische vaardigheden, de intense rivaliteit en de pure opwinding van beachvolleybal op zijn best.

* 29 juni: Kwalificatierondes
* 30 juni: Poulefase
* 1-2 juli: Knock-outfase
* 3 juli: Finale

**Tickets:**

Tickets zijn nu verkrijgbaar via de officiële website van het evenement. Zorg dat je vroegtijdig bestelt om de beste plekken te bemachtigen.

**Praktische informatie:**

* Locatie: Praia de Espinho, Portugal
* Datums: 29 juni - 3 juli 2023
* Toegang: Betaald

Mis dit opwindende evenement niet! Kom naar Espinho voor een onvergetelijke ervaring met beachvolleybal van wereldklasse.