Beach Pro Tour Gstaad - Dames

**Beach Pro Tour Gstaad - Vrouwen**

Het Beach Pro Tour Gstaad - Dames is een internationaal beachvolleybaltoernooi dat wordt gehouden in het Zwitserse Gstaad. Het toernooi maakt deel uit van de Beach Pro Tour, een serie internationale beachvolleybaltoernooien die worden georganiseerd door de Fédération Internationale de Volleyball (FIVB).

**Wanneer:** [datum]

**Waar:** Gstaad, Zwitserland

**Prijzengeld:** [bedrag]

**Deelnemers:** De beste vrouwelijke beachvolleybalteams ter wereld zullen deelnemen aan het toernooi, waaronder de Olympische kampioenen en voormalige wereldkampioenen.

**Opzet:** Het toernooi wordt gespeeld in een knock-outsysteem, waarbij de teams worden ingedeeld in poules. De beste teams uit elke poule plaatsen zich voor de finaleronde.

**Geschiedenis:** Het Beach Pro Tour Gstaad - Dames werd voor het eerst gehouden in [jaar]. Het toernooi heeft een rijke geschiedenis en heeft enkele van de grootste namen in het beachvolleybal aangetrokken.

* Topniveau beachvolleybal met de beste teams ter wereld
* Een prachtige locatie in de Zwitserse Alpen
* Een feestelijke sfeer met livemuziek en entertainment
* De mogelijkheid om de sterren van het beachvolleybal van dichtbij te zien

Mis dit spannende beachvolleybaltoernooi niet en koop vandaag nog je tickets!