Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Kulambayeva/Thombare vs R Gormaz/Wurth
Walkover
28 |
Kulambayeva/Thombare vs Ghioroaie/Moratelli
6-1,6-4
28 |
Gavrila/Rosca vs R Gormaz/Wurth
1-6,5-7
27 |
Ghioroaie/Moratelli vs Capurro Taborda/G P Cano
6-4,6-2
27 |
Christofi/Erjavec vs Gavrila/Rosca
6-1,1-6,7-10
27 |
Kulambayeva/Thombare vs Jorovic/Radanovic
Walkover
27 |
R Gormaz/Wurth vs Kazionova/Makarova
6-3,6-3
26 |
Kulambayeva/Thombare vs Lodikova/Meyer Auf Der Heide
7-5,6-4
26 |
Capurro Taborda/G P Cano vs Petkovic/Vishwanath
6-1,6-2
26 |
Glushkova/Shalamanova vs R Gormaz/Wurth
2-6,1-6
26 |
L D L Nuez/Vangelova vs Christofi/Erjavec
1-6,1-6
26 |
Ghioroaie/Moratelli vs Karatancheva/Karatancheva
Retired
**ITF W25 - Prokuplje - DD**
**Toernooi informatie**
* **Locatie:** Prokuplje, Servië
* **Data:** [Begin datum] - [Eind datum]
* **Ondergrond:** Gravel
* **Prijzengeld:** $25.000
* **Puntentotaal:** 25
**Deelnemende spelers**
Dit toernooi trekt een sterk deelnemersveld aan, met topspelers uit de hele wereld. Enkele opmerkelijke spelers die meedoen zijn:
* [Speler 1]
* [Speler 2]
* [Speler 3]
* [Speler 4]
**Wedstrijdschema**
Het toernooi wordt gespeeld in een knock-outsysteem, waarbij de winnaars doorgaan naar de volgende ronde. Het wedstrijdschema wordt op [Datum] vrijgegeven.
**Hoe kaarten te krijgen**
Tickets voor het toernooi zijn beschikbaar via [Ticketwebsite]. Zorg ervoor dat je op tijd bestelt om de beste plaatsen te garanderen.
**Over Prokuplje**
Prokuplje is een pittoreske stad in Zuid-Servië. Het staat bekend om zijn prachtige landschap, rijke geschiedenis en gastvrije mensen. Tijdens je verblijf kun je genieten van de lokale cultuur, heerlijk eten en de natuurlijke schoonheid van de regio.