Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Han/Jang vs Falkowska/Piter
6-3,3-6,10-6
28 |
Han/Jang vs Cristian/Danilovic
7-6,4-6,10-5
28 |
Falkowska/Piter vs Schoofs/Wickmayer
4-6,6-2,10-5
27 |
Krueger/Kulikov vs Han/Jang
6-7,6-4,7-10
27 |
Cristian/Danilovic vs Anshba/Detiuc
6-4,4-6,10-5
27 |
Brancaccio/Stefanini vs Schoofs/Wickmayer
7-5,5-7,6-10
27 |
Van Der Hoek/Voracova vs Falkowska/Piter
3-6,4-6
29 |
Diatchenko/Kalashnikova vs Brengle/Liu
4-6,3-6
28 |
Brengle/Liu vs Potapova/Sizikova
6-3,6-4
27 |
Brengle/Liu vs Bogdan/Trevisan
6-4,7-6
28 |
Diatchenko/Kalashnikova vs Pattinama Kerkhove/Rus
7-6,1-6,10-8
27 |
Kania-Chodun/Lechemia vs Pattinama Kerkhove/Rus
4-6,4-6
WTA Gaiba - DD
Welkom bij de WTA Gaiba - DD, het spannende tennistoernooi voor damesdubbels. Het toernooi zal plaatsvinden in de prachtige stad Gaiba, Italië, en zal topspelers uit de hele wereld verwelkomen.
Met een prijzenpot van $250.000 en WTA-rankingpunten op het spel, belooft het toernooi een intense strijd en een hoog niveau van tennis. De competitie zal bestaan uit een hoofdtoernooi met 16 teams en een kwalificatietoernooi om de laatste plaatsen te bemachtigen.
Tennisliefhebbers kunnen genieten van adembenemende wedstrijden op de gravelbanen van het Gaiba Tennis Center. Van keiharde services tot elegante volleys, het toernooi zal een waar spektakel bieden.
Naast de spannende wedstrijden zullen er ook tal van activiteiten rondom het toernooi plaatsvinden, waaronder signeersessies, meet-and-greets met spelers en een tenniskliniek voor kinderen.
Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon wilt genieten van een dagje topsportevenement, de WTA Gaiba - DD heeft voor ieder wat wils. Kom naar Gaiba en wees getuige van de spanning, het drama en het atletische vermogen van 's werelds beste vrouwendubbelspelers.