ITF - W60 Grado

**ITF - W60 Grado**

Welkom bij het ITF - W60 Grado tennistoernooi, een professioneel tennistoernooi voor vrouwen gehouden in de charmante badplaats Grado, Italië.

**Speelschema:**

* Data: [Startdatum] - [Einddatum]
* Plaats: Tennis Club Grado, Grado, Italië
* Ondergrond: Gravel

**Prijzengeld:**

* Total Prize Money: [Bedrag]
* Kampioen: [Bedrag]
* Finalist: [Bedrag]
* Halvefinalist: [Bedrag]

Dit toernooi trekt een sterk deelnemersveld van 's werelds beste vrouwelijke tennissers, waaronder voormalige Grand Slam-kampioenen en rijzende sterren.

**Wedstrijden:**

Fans kunnen genieten van spannende wedstrijden in het enkel- en dubbelspel met een mix van ervaren veteranen en opkomende talenten.

**Attracties:**

Naast het toptennis biedt Grado een prachtige omgeving met pittoreske stranden, historische bezienswaardigheden en een bruisend nachtleven.

**Tickets:**

Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi. Zorg ervoor dat je er snel bij bent om je plaats te reserveren voor dit onvergetelijke tennistoernooi.

Kom genieten van de spanning, het drama en de wereldklassetennis op het ITF - W60 Grado tennistoernooi!