**CSVP Uberlandia Strandvolleybaltoernooi**
Welkom bij het jaarlijkse CSVP Uberlandia Strandvolleybaltoernooi! Sluit je aan bij ons voor een spannend en uitdagend weekend vol actie, plezier en zon op de prachtige stranden van Uberlandia.
**Datum:** [Datum invullen]
**Locatie:** [Locatie invullen]
**Categorieën:**
* Gemengd (dames en heren)
* Dames
* Heren
* Veteranen (40+ voor heren en 35+ voor dames)
**Toernooiformaat:**
* Double-eliminatietoernooi
* Poulefase gevolgd door knock-outronden
* Alle wedstrijden bestaan uit 2 sets tot 21 punten
* Trofeeën voor de winnaars en finalisten in elke categorie
* Waardevolle prijzen en cadeaubonnen
**Voorzieningen:**
* Professionele scheidsrechters
* Goed uitgeruste velden met netten en lijnen
* Muziek en entertainment
* Foodtrucks en drankenkraampjes
**Inschrijving:**
* Inschrijven kan tot [Datum invullen]
* Beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus wees er snel bij!
* Inschrijvingskosten: [Kosten invullen]
**Andere details:**
* Barbecues en kamperen zijn toegestaan
* Breng je eigen strandspullen mee (handdoeken, zonnebrandcrème, enz.)
* Respecteer het milieu en laat de stranden schoon achter
Registreer je nu en bereid je voor op een onvergetelijk weekend met strandvolleybal, zon en plezier!