Beach Pro Tour - Itapema 2022

**Beach Pro Tour - Itapema 2022**

Op het prachtige Praia de Itapema in Brazilië vindt van 5 tot 10 april 2022 het Beach Pro Tour-toernooi Itapema 2022 plaats. De beste beachvolleybalspelers ter wereld zullen strijden om de overwinning in dit $ 400.000-evenement.

De deelnemerslijst omvat Olympische en wereldkampioenen, waaronder:

* Alison Cerutti (Brazilië)
* Álvaro Filho (Brazilië)
* Anders Mol (Noorwegen)
* Christian Sørum (Noorwegen)
* April Ross (Verenigde Staten)
* Alix Klineman (Verenigde Staten)

Het toernooi belooft spannende wedstrijden, verbluffende acties en een elektrische sfeer. Of je nu een toegewijde beachvolleybalfan bent of gewoon op zoek bent naar een spectaculair evenement om bij te wonen, het Beach Pro Tour-toernooi Itapema 2022 mag je niet missen.

Koop vandaag nog je tickets en wees getuige van het beste beachvolleybal ter wereld!