WDF World Championship 2022

**WDF Wereldkampioenschap 2022**

Maak je klaar voor het grootste dartsevenement van het jaar: het WDF Wereldkampioenschap 2022! Van 2 t/m 9 oktober strijden de beste darters ter wereld om de felbegeerde titels.

Dit jaar vindt het toernooi plaats in het prachtige Lakeside Country Club, het Mekka van het darten. Ervaar de spanning van de wedstrijd tijdens de 10 dagen durende competitie met spannende partijen, opwindende finishes en onvergetelijke momenten.

Volg de wereldtopstrijders terwijl ze het opnemen tegen elkaar in de mannen-, vrouwen- en jeugddivisies. Zie hoe de sterren van de toekomst strijden om roem en glorie, en juich je favorieten toe als ze op het podium stijgen.

Het WDF Wereldkampioenschap is meer dan alleen een sporttoernooi. Het is een viering van de sport die we allemaal kennen en waar we van houden. Kom samen met duizenden dartliefhebbers en beleef de magie van het darten op zijn best.

Koop nu je tickets en wees getuige van de kroning van de nieuwe WDF-wereldkampioenen!