AUS Burrumbeet

01/01 03:44 3 - Burrumbeet vs View
01/01 02:34 1 - Burrumbeet vs View
**AUS Burrumbeet**

**Datum:** [Datum invullen]

**Locatie:** Burrumbeet Racecourse, Victoria, Australië

**Over de AUS Burrumbeet**

De AUS Burrumbeet is een gerenommeerd paardenracetoernooi dat jaarlijks wordt gehouden op de prachtige Burrumbeet Racecourse. Het evenement trekt topjockeys en trainers van over de hele wereld aan en staat bekend om zijn opwindende races en feestelijke sfeer.

**Hoogtepunten van het evenement:**

* **De Burrumbeet Cup:** De belangrijkste race van het toernooi, een Group 3-handicap voor paarden van 3 jaar en ouder.
* **Andere spannende races:** Er zijn verschillende andere races op de kaart, waaronder sprints, handicaps en hindernisraces.
* **Familie-entertainment:** Er is een verscheidenheid aan activiteiten voor gezinnen, waaronder kinderspelletjes, livemuziek en foodtrucks.
* **Wedden en horeca:** Er zijn uitgebreide wedden- en horecavoorzieningen beschikbaar.

**Tickets en informatie:**

Tickets voor de AUS Burrumbeet zijn online verkrijgbaar. Er zijn verschillende tickettypes beschikbaar, waaronder algemene toegang en VIP-pakketten. Voor meer informatie kunt u terecht op de officiële website van het evenement.

**Bereikbaarheid:**

Burrumbeet Racecourse ligt op ongeveer 2 uur rijden van Melbourne. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid op het terrein.

**Geniet van een onvergetelijke dag op de AUS Burrumbeet, waar de spanning van de paardenraces wordt gecombineerd met een feestelijke sfeer en familie-entertainment.**