USA vs Ireland 2nd ODI

12/29 15:00 - Verenigde Staten vs Ierland View
USA en Ierland treffen elkaar in de tweede ODI van hun tweeluik in Lauderhill, Florida. De Amerikanen wonnen de eerste wedstrijd met 26 runs en gaan op zoek naar een clean sweep, terwijl de Ieren hopen de serie gelijk te trekken.

De Amerikanen worden geleid door kapitein Monank Patel, die in de eerste wedstrijd een halve eeuw scoorde. Ze hebben ook een sterke bowlingaanval, met Saurabh Netravalkar en Ali Khan die in de eerste wedstrijd elk drie wickets namen.

De Ieren worden geleid door kapitein Andy Balbirnie, die ook een halve eeuw scoorde in de eerste wedstrijd. Ze hebben een ervaren bowlingaanval, met Boyd Rankin en Barry McCarthy als speerpunten.

De wedstrijd wordt gespeeld op het Central Broward Regional Park Stadium in Lauderhill, Florida. Het zal om 11.00 uur lokale tijd beginnen.