AUS Warwick Far

**AUS Warwick Farm**

Welkom bij de opwindende AUS Warwick Farm paardenraces! Bereid je voor op een dag vol flitsende paarden, getalenteerde ruiters en hartstochtelijke fans.

**Datum en tijd:** [Datum invoegen] om [Tijd invoegen]

**Locatie:** Warwick Farm-racebaan, Sydney, Australië

* Spannende paardenraces met enkele van de beste paarden en ruiters van Australië
* Exclusieve toegang tot de paddock om de paarden van dichtbij te bewonderen
* Mogelijkheden om in te zetten op je favoriete paarden
* Live-entertainment, waaronder muziek en wedstrijdpresentaties
* Heerlijke eet- en drankopties voor elke smaak

**Tickets:**

Tickets zijn verkrijgbaar voor aankoop via onze website. Kies uit verschillende ticketcategorieën, waaronder Algemeen Toegang, Grandstand Seating en VIP-pakketten.

**Transport:**

De Warwick Farm-racebaan is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer of met de auto. Er is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar op het terrein.

**Dresscode:**

De dresscode voor dit evenement is Smart Casual.

**Wat mee te nemen:**

* Contant geld of creditcards voor gokken en eten
* Een hoed of zonnebril om je tegen de zon te beschermen
* Binoculars om de races van dichtbij te bekijken
* Een camera om de prachtige momenten vast te leggen

Mis deze spannende paardenraces niet! Koop nu je tickets en maak je klaar voor een onvergetelijke dag op de Warwick Farm-racebaan.