FIVB Cervia - Dames

**FIVB Cervia - Dames**

**Over de wedstrijd**

Het FIVB Cervia - Dames-evenement is een damesbeachvolleybaltoernooi dat deel uitmaakt van de FIVB World Tour. Het toernooi vindt jaarlijks plaats in Cervia, Italië, en trekt topvrouwenbeachvolleybalteams van over de hele wereld.

**Geschiedenis van het toernooi**

Het toernooi werd voor het eerst gehouden in 2002 en is sindsdien uitgegroeid tot een van de meest prestigieuze evenementen op de FIVB World Tour. Het wordt verwerkt op het strand van Milano Marittima, een populaire badplaats in de regio Emilia-Romagna.

**Formaat van het toernooi**

Het toernooi wordt gespeeld in een enkelvoudig eliminatieformaat, waarbij de beste teams doorgaan naar de volgende ronde. De teams worden ingedeeld in poules, waarbij de beste teams uit elke poule zich kwalificeren voor de hoofdtoernooi.

**Topteams**

De afgelopen jaren hebben verschillende topteams deelgenomen aan het FIVB Cervia - Dames-toernooi, waaronder:

* Brazilië
* Verenigde Staten
* Australië
* Canada
* Nederland

**Prijzengeld**

Het prijzengeld voor het FIVB Cervia - Dames-toernooi is aanzienlijk, met de winnaars die een aanzienlijk deel van de prijzenpot wegdragen.

**Tickets**

Tickets voor het FIVB Cervia - Dames-toernooi kunnen online of bij de poort worden gekocht. De prijzen variëren afhankelijk van de zitplaatscategorie en de datum.

**Verblijf en vervoer**

Cervia is goed bereikbaar met het openbaar vervoer of met de auto. Er zijn tal van hotels en accommodatiemogelijkheden in de buurt van het strand.

**Een onvergetelijke ervaring**

Het FIVB Cervia - Dames-toernooi is een must-see voor fans van beachvolleybal. Met topteams, een spannende sfeer en een prachtig strand is het een evenement dat je niet mag missen.