Challenger - St. Tropez

**Challenger - St. Tropez**

Welkom bij de Challenger - St. Tropez, een spannend tennistoernooi vol actie en passie. Houd je racket klaar, want de topspelers ter wereld komen naar de prachtige stranden van St. Tropez voor een week vol meeslepende wedstrijden.

Van 10 tot 17 juli 2023 strijden 48 spelers om de felbegeerde titel en de kans om punten te verdienen voor de ATP-ranglijst. Op de hardcourts van het Tennis Club de St. Tropez zullen de deelnemers hun beste spel op de proef stellen, terwijl ze strijden om de overwinning.

Geniet naast het toptennis ook van de adembenemende omgeving van St. Tropez. Verwen jezelf met een wandeling langs de schilderachtige kustlijn, ontspan op de zonnigste stranden of ontdek de charmante boetiekjes en restaurants van de stad.

Koop nu je tickets en mis dit spannende evenement niet! Beleef de passie en emotie van het tennis van dichtbij en wees getuige van de volgende generatie tennissessies.

**Praktische informatie:**

* Data: 10-17 juli 2023
* Locatie: Tennis Club de St. Tropez
* Tickets: Verkrijgbaar online en aan de poort