GBT Stuttgart - Dames

**GBT Stuttgart - Dames**

Welkom bij het GBT Stuttgart-damestoernooi, het grootste en meest prestigieuze beachvolleybaltoernooi voor dames in Duitsland. Het toernooi wordt gehouden op de iconische Königsplatz in Stuttgart, met uitzicht op het prachtige stadspaleis.

Dit jaarlijkse evenement trekt de beste beachvolleybalsterren uit heel de wereld en biedt spannende wedstrijden op een prachtig decor. Vorig jaar zagen we een zinderende finale waarin het duo Laura Ludwig en Kira Walkenhorst de overwinning behaalde.

Kom genieten van het spektakel en de unieke sfeer van GBT Stuttgart - Dames. Beleef het enthousiasme van de fans, de spanning van de wedstrijden en de uitzonderlijke vaardigheden van de atleten.

Of je nu een fan bent van beachvolleybal, een liefhebber van sport of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijke dag, GBT Stuttgart - Dames is een evenement dat je niet mag missen.

**Tickets**

Tickets zijn verkrijgbaar via onze website. Wees er snel bij, want ze zijn snel uitverkocht!

**Programma**

Het programma van het toernooi wordt binnenkort bekendgemaakt. Houd onze website in de gaten voor updates.

**Locatie**

Königsplatz
70173 Stuttgart, Duitsland

**Hoe kom je er?**

Het toernooi is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het dichtstbijzijnde metrostation is Schlossplatz (lijnen U5, U6, U7, U12).

**Verblijf**

Er zijn verschillende hotels in de buurt van Königsplatz. We raden aan om je accommodatie zo snel mogelijk te boeken, aangezien het toernooi plaatsvindt tijdens het hoogseizoen.

**Meer informatie**

Voor meer informatie over GBT Stuttgart - Dames, bezoek onze website of neem contact met ons op via e-mail of telefoon.

We kijken uit naar je komst op het GBT Stuttgart-damestoernooi!