ITF M25 - Wrocław

**ITF M25 - Wrocław**

Welkom bij het ITF M25-toernooi in Wrocław, Polen, een professioneel tennistoernooi dat deel uitmaakt van de ITF Men's World Tennis Tour.

Dit graveltoernooi trekt de beste opkomende tennissers van over de hele wereld aan. De winnaar krijgt waardevolle ATP-ranglijstpunten die hem helpen zijn carrière naar een hoger niveau te tillen.

Het toernooi vindt plaats op de prachtige faciliteiten van de Wrocław Tennis Club, met 10 gravelbanen van topkwaliteit. De wedstrijden worden gespeeld in een enkelspel- en dubbelspelformaat, met een totaal prijzengeld van $25.000.

Koop nu uw tickets om live getuige te zijn van het spannende tennis van aanstormende sterren. Ervaar de passie, vaardigheid en drama van het professionele tennis op zijn best.

**Belangrijke data:**
* Kwalificatierondes: [Data invoegen]
* Hoofdtabel: [Data invoegen]
* Finale: [Data invoegen]

Wrocław Tennis Club
ul. Bardzka 2
51-618 Wrocław, Polen

**Prijzengeld:**
* Enkelspelwinnaar: $3.600
* Dubbelspelwinnaars: $1.800

**ATP-ranglijstpunten:**
* Enkelspelwinnaar: 25
* Finalist: 15
* Halvefinalisten: 7
* Kwartfinalisten: 4
* Laatste 16: 2
* Laatste 32: 1

Volg ons op social media voor live updates, hoogtepunten en exclusieve inhoud:

* Facebook: @ITFM25Wroclaw
* Twitter: @ITFM25_Wroclaw
* Instagram: @ITFM25Wroclaw