CBVP Rio de Janeiro

CBVP-strandvolleytoernooi in Rio de Janeiro

Kom naar het CBVP-strandvolleytoernooi in Rio de Janeiro en beleef een weekend vol zon, zee en sport! Dit toernooi is open voor alle niveaus, van beginners tot gevorderden. Er worden verschillende categorieën aangeboden, waaronder mannen-, vrouwen- en gemengddubbels.
Het toernooi vindt plaats op het prachtige strand van Copacabana, met adembenemende uitzichten op de Atlantische Oceaan. Er is ook een verscheidenheid aan eet- en drinkgelegenheden op het strand, zodat u kunt genieten van een hapje of drankje terwijl u geniet van de wedstrijd.
Er zijn ook prijzen te winnen voor de topteams in elke categorie, dus sluit je aan bij het plezier en maak kans op eeuwige roem! Schrijf je vandaag nog in voor het CBVP-strandvolleytoernooi in Rio de Janeiro.