Scandinavian Mixed

06/09 04:42 - Scandinavian Mixed vs View
06/09 11:06 - Scandinavian Mixed vs View
Scandinavian Mixed, het opwindende golfevenement waar heren en dames samen strijden op dezelfde baan, keert terug voor zijn derde editie. Dit baanbrekende toernooi, dat wordt gespeeld op de prachtige Bro Hof Slott Golf Club in Stockholm, Zweden, brengt enkele van 's werelds beste golfers bij elkaar voor een onvergetelijke ervaring.

Scandinavian Mixed is niet alleen een golfevenement, maar ook een showcase voor gelijkheid en inclusie in de sport. Het toernooi is ontstaan uit het idee om een platform te creëren waar golfers van alle geslachten kunnen samenkomen en strijden om dezelfde prijzen. Het is een inspirerend evenement dat de weg vrijmaakt voor toekomstige generaties golfers.

Dit jaar staat er nog meer op het spel bij Scandinavian Mixed. De heren en dames strijden om een totaal prijzengeld van 4 miljoen euro, waardoor het een van de meest lucratieve gemengde evenementen op de kalender is. De winnaar ontvangt een cheque van 700.000 euro, wat een bewijs is van het hoge niveau van het toernooi.

Naast het spannende golfspel, biedt Scandinavian Mixed de toeschouwers ook een onvergetelijke ervaring. Het evenement heeft een levendige sfeer met muziek, entertainment en heerlijk eten en drinken. Er zijn ook tal van activiteiten voor gezinnen en kinderen, waardoor het een leuk dagje uit is voor iedereen.

Wees erbij als de geschiedenis opnieuw wordt geschreven bij Scandinavian Mixed. Koop nu je tickets om getuige te zijn van het baanbrekende golfevenement waar heren en dames samen strijden om glorie.