ITF W25 - Otočec - DD

**ITF W25 - Otočec - DD**

Het ITF W25-toernooi in Otočec, Slovenië, is een internationaal tennistoernooi voor vrouwen. Het toernooi maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour en wordt gespeeld op gravelbanen. Het toernooi wordt gehouden in het Otočec Castle Park en biedt een prijzengeld van 25.000 Amerikaanse dollars.

**Deelname**

Het toernooi staat open voor professionele tennisspeelsters van over de hele wereld. De deelnemerslijst omvat vaak een mix van opkomende talenten en ervaren spelers die strijden om punten voor de WTA-ranglijst.

**Wedstrijdschema**

Het toernooi bestaat uit een enkelspel- en dubbelspeltoernooi. Het enkelspeltoernooi wordt gespeeld in een knock-outformaat, waarbij de winnares in de finale tegen elkaar uitkomt. Het dubbelspeltoernooi wordt gespeeld in een knock-outformaat met een troostfinale.

**Geschiedenis**

Het ITF W25-toernooi in Otočec wordt sinds 2023 gehouden. Het werd voor het eerst gewonnen door de Sloveense tennisspeelster Živa Falkner.

**Tickets**

Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar bij de kassa van het Otočec Castle Park.

**Locatie**

Het Otočec Castle Park ligt in de prachtige omgeving van de rivier de Krka. Het kasteelpark biedt een schilderachtige omgeving voor het toernooi en biedt bezoekers de kans om te genieten van de lokale cultuur en keuken.