ITF W25 - Liepāja

**ITF W25 - Liepāja**

Neem deel aan het spannende ITF W25-tennistoernooi in Liepāja, Letland. Van 10 tot 16 juli 2023 komen de beste vrouwelijke tennissers ter wereld samen om te strijden om de titel.

**Over het toernooi**

Het ITF W25-toernooi maakt deel uit van de International Tennis Federation Women's Circuit. Het biedt een unieke kans voor tennissers om punten te verdienen voor de wereldranglijst en ervaring op te doen op internationaal niveau.

**Speelschema**

Het toernooi bestaat uit twee delen:

* **Enkelspel:** 32 speelsters strijden om de titel in een knock-outformaat.
* **Dubbelspel:** 16 teams strijden om de titel in een knock-outformaat.

**Prijzenpot**

De totale prijzenpot bedraagt $25.000. De winnaar van het enkelspel krijgt $3.957, terwijl de winnaars van het dubbelspel $1.481 ontvangen.

**Locatie**

Het toernooi wordt gehouden op de gerenommeerde Liepāja Tennis Academy, met ultramoderne faciliteiten en een prachtige omgeving.

**Tickets**

Tickets zijn nu te koop via de officiële website van het toernooi. Mis deze kans niet om de opwinding van professioneel tennis live mee te maken!