ATP - Parma

Links
Wikipedia (nl)

Het tennistoernooi van Parma was een eenmalig toernooi dat in 2021 werd gespeeld op de gravelbanen van de Tennis Club Parma (vrouwen) respectievelijk de Tennis Club President (mannen) nabij de Italiaanse stad Parma. De officiële naam van het toernooi was Emilia-Romagna Open. In 2022 werden de mannen- en vrouwentoernooien weer gescheiden: de mannen in juni en de vrouwen in september.

Het toernooi bestond uit twee delen:

  • WTA-toernooi van Parma, het toernooi voor de vrouwen
  • ATP-toernooi van Parma, het toernooi voor de mannen
**ATP - Parma**

Welkom bij de ATP - Parma, een prestigieus tennistoernooi dat plaatsvindt in het historische Parma, Italië. Dit toernooi maakt deel uit van de ATP Tour en trekt enkele van 's werelds beste mannelijke tennissers aan.

**Datum en locatie:**
* Data: [Vul hier de data in]
* Locatie: Tennis Club Parma

**Ondergrond:**
* Rood gravel

**Categorie:**
* ATP 250

**Prijzengeld:**
* Totaal prijzengeld: [Vul hier het prijzengeld in]

**Deelnemende spelers:**
* De lijst met deelnemende spelers wordt later bekendgemaakt.

**Geschiedenis:**
De ATP - Parma werd voor het eerst gehouden in 2017 en is snel uitgegroeid tot een belangrijk evenement op de tenniskalender. Het toernooi is bekend om zijn prachtige omgeving en gastvrije atmosfeer.

**Tickets:**
* Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi: [URL invoegen]

* Spannende tenniswedstrijden met 's werelds beste tennissers.
* Een kans om enkele van de meest getalenteerde atleten ter wereld in actie te zien.
* Een unieke ervaring in een historische en cultureel rijke stad.

Sluit je aan bij ons voor een onvergetelijke tenniservaring op de ATP - Parma. Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon geniet van hoogwaardig sportentertainment, dit toernooi is iets voor jou.