ITF M15 - Šibenik

**ITF M15 - Šibenik**

Het ITF M15 - Šibenik tennistoernooi is een professioneel tennistoernooi voor mannen, georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF). Het toernooi vindt jaarlijks plaats in Šibenik, Kroatië, en maakt deel uit van de ITF Men's Circuit.

**Details van het toernooi:**

* **Categorie:** ITF M15
* **Ondergrond:** Gravel
* **Prijzengeld:** $15.000
* **Aantal deelnemers:** 32 in het enkelspel, 16 in het dubbelspel
* **ATP-rankingpunten:** 10 voor de winnaar in het enkelspel, 5 voor de finalist, 3 voor de halvefinalisten en 1 voor de kwartfinalisten

**Spelers:**

Het toernooi trekt een mix van nationale en internationale tennissers aan, waaronder:

* Spelers die hun ATP-ranking willen verbeteren
* Jonge veelbelovende tennissers die ervaring willen opdoen
* Gevestigde spelers die terugkomen van blessures of hun vorm willen herwinnen

**Activiteiten buiten de baan:**

Naast het tennistoernooi biedt Šibenik verschillende activiteiten en bezienswaardigheden voor bezoekers, waaronder:

* Historisch stadscentrum met middeleeuwse architectuur
* Prachtige kustlijn met stranden en promenades
* Nationaal park Krka met watervallen en wandelpaden
* Culturele evenementen en festivals

**Sponsors en partners:**

Het ITF M15 - Šibenik toernooi wordt ondersteund door verschillende sponsors en partners, waaronder:

* Stad Šibenik
* Kroatische Tennisbond
* ATP

**Ticketinformatie:**

Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar bij de ingang van de tennisclub of online via de officiële website van het toernooi.