Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Nicola Kuhn vs Anton Matusevich
5-7,7-6,6-3
28 |
[462] Anton Matusevich vs Remy Bertola
[397] |
3-6,7-6,6-2
28 |
Peter Benjamin Privara vs Nicola Kuhn
5-7,1-6
27 |
Anton Matusevich vs Julio Cesar Porras
6-3,6-4
27 |
Hernan Casanova vs Peter Benjamin Privara
Retired
27 |
Diego F Flores vs Remy Bertola
4-6,3-6
27 |
Alejandro Manzanera Pertusa vs Nicola Kuhn
5-7,2-6
26 |
Peter Benjamin Privara vs Alex M Pujolras
6-2,6-2
26 |
Diego F Flores vs Alejandro M Kretzer
2-6,6-3,7-5
26 |
Anton Matusevich vs Noah Lopez
6-4,6-3
26 |
Svyatoslav Gulin vs Alejandro Manzanera Pertusa
Retired
26 |
Max Alcala Gurri vs Remy Bertola
3-6,4-6
**ITF M25 Reus**
Het ITF M25 Reus toernooi is een professioneel mannen tennistoernooi dat deel uitmaakt van de ITF World Tennis Tour. Het wordt jaarlijks gehouden op gravelbanen in de stad Reus, Spanje.
**Informatie toernooi:**
* **Niveau:** ITF M25
* **Ondergrond:** Gravel
* **Locatie:** Reus, Spanje
* **Datum:** [Datum invullen]
**Spelers:**
Het toernooi trekt professionele tennissers van over de hele wereld aan die strijden om ATP-punten en prijzengeld. In het verleden hebben topspelers als [Namen invullen] aan dit toernooi deelgenomen.
**Prijzenpot:**
Het totale prijzengeld voor het toernooi bedraagt [Bedrag invullen]. De winnaar ontvangt een geldbedrag en ATP-punten, die bijdragen aan hun wereldranglijst.
* Professioneel mannentelevisietoernooi
* Sterke deelnemerslijst met topspelers
* Opwindende wedstrijden op gravel
* Gezellige sfeer en entertainment
**Tickets:**
Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar bij de kassa of online. Prijzen en beschikbaarheid variëren.
**Over Reus:**
Reus is een historische stad in Catalonië, Spanje, met een rijke cultuur en prachtige architectuur. Het is gemakkelijk bereikbaar met de trein of auto en biedt tal van accommodatie- en horecagelegenheden.