Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Evan Song vs Jose Olivares
4-6,4-6
28 |
Bernardo Saraiva vs Jose Olivares
5-7,5-7
28 |
Danny Thomas vs Evan Song
4-6,0-6
27 |
Connor Smith vs Danny Thomas
2-6,6-4,4-6
27 |
Matias Franco Descotte vs Jose Olivares
4-6,4-6
27 |
Roberto Livi vs Bernardo Saraiva
Retired
27 |
Raleigh Smith vs Evan Song
4-6,4-6
Robert Livi vs Bernardo Saraiva
5-7,0-1
26 |
Eduardo Dischinger vs Roberto Livi
4-6,3-6
26 |
Christopher Diaz-Figueroa vs Raleigh Smith
4-6,2-6
26 |
Matias Franco Descotte vs Caio Silva
6-3,6-2
26 |
Connor Smith vs Brian Cernoch
6-2,6-3
**ITF Costa Rica F1-tennistoernooi**
Bereid je voor op een spannend tennistoernooi in het prachtige Costa Rica! Het ITF Costa Rica F1-toernooi keert terug voor een spectaculair evenement dat tennissers van over de hele wereld samenbrengt.
**Datum en locatie:**
* Mei 2023
* Tennis Club La Sabana, San José, Costa Rica
* Topspelers en opkomende talenten uit de hele wereld
**Wedstrijdvorm:**
* Enkelspel voor mannen en vrouwen
* Prijzengeld en ATP-/WTA-ranglijstpunten staan op het spel
**Voordelen:**
* Geniet van hoogwaardig tennis met adembenemende rally's en intense wedstrijden
* Ondersteun de lokale tennisscene en sportieve ontwikkeling in Costa Rica
* Beleef de levendige sfeer van het toernooi, omringd door tennisliefhebbers
**Tickets:**
* Tickets zijn nu verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi.
* Speciale tarieven voor groepen en families
**Reis en accommodatie:**
* Costa Rica is gemakkelijk bereikbaar per vliegtuig via de Juan Santamaría International Airport (SJO)
* Er zijn tal van hotels en accommodatiemogelijkheden in de buurt van de tennisclub
**Mis dit unieke tennistoernooi in het hart van Costa Rica niet. Koop vandaag nog je tickets en word getuige van wereldklasse tennis in een adembenemende omgeving!**