ITF Costa Rica F1

**ITF Costa Rica F1-tennistoernooi**

Bereid je voor op een spannend tennistoernooi in het prachtige Costa Rica! Het ITF Costa Rica F1-toernooi keert terug voor een spectaculair evenement dat tennissers van over de hele wereld samenbrengt.

**Datum en locatie:**

* Mei 2023
* Tennis Club La Sabana, San José, Costa Rica

* Topspelers en opkomende talenten uit de hele wereld

**Wedstrijdvorm:**

* Enkelspel voor mannen en vrouwen
* Prijzengeld en ATP-/WTA-ranglijstpunten staan op het spel

**Voordelen:**

* Geniet van hoogwaardig tennis met adembenemende rally's en intense wedstrijden
* Ondersteun de lokale tennisscene en sportieve ontwikkeling in Costa Rica
* Beleef de levendige sfeer van het toernooi, omringd door tennisliefhebbers

**Tickets:**

* Tickets zijn nu verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi.
* Speciale tarieven voor groepen en families

**Reis en accommodatie:**

* Costa Rica is gemakkelijk bereikbaar per vliegtuig via de Juan Santamaría International Airport (SJO)
* Er zijn tal van hotels en accommodatiemogelijkheden in de buurt van de tennisclub

**Mis dit unieke tennistoernooi in het hart van Costa Rica niet. Koop vandaag nog je tickets en word getuige van wereldklasse tennis in een adembenemende omgeving!**