India vs England 3rd Test

**India vs Engeland: 3e Test**

De derde test tussen India en Engeland staat op het punt van beginnen in het Narendra Modi Stadium in Ahmedabad. Beide teams hebben de eerste twee tests gewonnen, dus deze wedstrijd zal cruciaal zijn om de serie te winnen.

India zal vertrouwen putten uit hun overwinning in de tweede test, waarin ze Engeland met 10 wickets versloegen. Rohit Sharma was in geweldige vorm, met scores van 129 en 25*, terwijl Axar Patel 11 wickets nam in de wedstrijd.

Engeland zal echter terug willen vechten en hun kansen op het winnen van de serie levend houden. Joe Root is in goede vorm, met twee eeuwen in de serie tot nu toe, en James Anderson is hun beste bowler geweest met 12 wickets.

De wedstrijd belooft spannend te worden, met beide teams die hun beste spel zullen willen laten zien. De omstandigheden in Ahmedabad zullen waarschijnlijk de spinners bevoordelen, dus spelers als Patel en Jack Leach zullen cruciaal zijn.

Mis de derde test tussen India en Engeland niet, die op [datum] om [tijd] begint.