Jagersro

**Jagersro - De ultieme hippische ervaring**

Beleef de spanning en adrenaline van paardenraces op het iconische Jagersro-circuit, waar de beste jockeys en paarden ter wereld hun grenzen verleggen.

**Een weekend vol actie:**

* **Vrijdag:**
* Kwalificatieraces voor de grote races
* Wedstrijden voor opkomende talenten
* **Zaterdag:**
* De Swedish Derby, het meest prestigieuze evenement van het toernooi
* Spannende sprintraces en langeafstandsraces
* **Zondag:**
* De finale van de Swedish Summer Cup
* Een dag vol familieplezier met ponyraces en interactieve activiteiten voor kinderen

**Een dagje uit voor het hele gezin:**

Geniet van een dagje uit in een prachtige omgeving met:

* Ruime tribuneplaatsen met uitzicht op het circuit
* Lekker eten en drankjes bij verschillende kraampjes en restaurants
* Entertainment voor kinderen, waaronder een speeltuin en een ponyritje
* Gelegenheid om de paarden van dichtbij te ontmoeten

**VIP-ervaring:**

Voor een onvergetelijke ervaring, upgrade naar onze VIP-pakketten, inclusief:

* Toegang tot exclusieve VIP-ruimtes
* Premium uitzicht op het circuit
* Gourmet-catering en open bar
* Ontmoetingen met jockeys en trainers

**Tickets en informatie:**

Tickets zijn online of aan de poort verkrijgbaar. Bezoek de officiële website van Jagersro voor meer informatie over de races, tickets en de VIP-ervaring.

**Beleef de magie van paardenraces op Jagersro, waar de snelheid, behendigheid en adrenaline samenkomen in een spectaculair evenement!**