ITF M15 - Trnava - HD

**ITF M15 - Trnava - HD**

Welkom bij het ITF M15 - Trnava - HD tennistoernooi! Dit internationale toernooi maakt deel uit van de ITF Men's World Tennis Tour en trekt enkele van de beste jonge tennissers ter wereld.

Het toernooi wordt gehouden op de prachtige banen van het Trnava Tennis Centrum in Trnava, Slowakije. Speelsters van over de hele wereld strijden om de titel in het enkel- en dubbelspel.

Tijdens het toernooi kun je genieten van hoogwaardige tenniswedstrijden, een gastvrije sfeer en tal van activiteiten voor fans. Er is een verscheidenheid aan eten en drinken verkrijgbaar, evenals merchandise van het toernooi.

Of je nu een toegewijde tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, het ITF M15 - Trnava - HD tennistoernooi is een evenement dat je niet mag missen.

**Programma**

* Hoofdtabel enkelspel: [data invoegen]
* Hoofdtabel dubbelspel: [data invoegen]
* Kwalificatiewedstrijden: [data invoegen]

**Tickets**

* Tickets zijn verkrijgbaar bij de kassa van het Trnava Tennis Centrum of online via [website invoegen].
* Prijzen variëren afhankelijk van de dag en het type ticket.

**Locatie**

Trnava Tennis Centrum
Športová 3501/2
918 01 Trnava
Slowakije

**Meer informatie**

Voor meer informatie over het toernooi, bezoek de officiële website op [website invoegen].