Pakistan Women vs Bangladesh Women 2nd ODI

Pakistanse vrouwen vs. Bangladeshse vrouwen 2e ODI

De Pakistanse en Bangladeshse vrouwenteams staan tegenover elkaar in de 2e ODI van hun serie van drie wedstrijden. De wedstrijd wordt gespeeld in het Nationale Stadion in Karachi op 29 oktober 2023.

Pakistan won de toss en koos ervoor om te batten. Het team maakte een solide start en bereikte in de powerplay 50 runs zonder verlies. Openingsbatter Ayesha Naseem speelde een uitstekende innings en scoorde 84 runs van 96 ballen. Nida Dar droeg ook bij met een halve eeuw en scoorde 62 runs van 75 ballen.

Bangladesh kwam sterk terug in het veld en nam regelmatig wickets. Nahida Akter was de uitblinker met de bal en nam drie wickets voor 30 runs in haar 10 overs. Rumana Ahmed en Fahima Khatun namen ook wickets.

Pakistan werd uiteindelijk uitgeschakeld voor 231 runs in 49,3 overs.

Bangladesh begon zijn achtervolging slecht en verloor drie vroege wickets. Shamima Sultana en Fargana Hoque voerden het herstel aan en scoorden beiden halve eeuwen. Sultana scoorde 74 runs van 85 ballen en Hoque scoorde 66 runs van 78 ballen.

Pakistan maakte echter de doorbraak die ze nodig hadden toen Omaima Sohail Sultana in de 35e over ving en bowled. Bangladesh kon het momentum niet vasthouden en werd uiteindelijk uitgeschakeld voor 196 runs in 49,1 overs.

Pakistan won de wedstrijd met 35 runs en nam een voorsprong van 1-0 in de serie.