ITF M25 - Rio de Janeiro - HD

ITF M25 - Rio de Janeiro - HD

Welkom bij het ITF M25 toernooi in Rio de Janeiro, Brazilië. Dit professionele tennistoernooi voor mannen vindt plaats op de hardcourts van de Rio Tennis Academy van 25 februari tot 5 maart 2023.

Het toernooi trekt een sterk deelnemersveld met getalenteerde tennissers uit de hele wereld. Spelers strijden om ATP-rankingpunten en een prijzengeld van $25.000.

Kom de opwinding van live tennis ervaren en moedig je favoriete spelers aan. Geniet van spannende wedstrijden, uitzonderlijke sfeer en de mogelijkheid om enkele van de beste tennistalenten ter wereld in actie te zien.

Tickets zijn nu beschikbaar en kunnen online worden gekocht via de officiële website van het toernooi. Mis deze kans niet om getuige te zijn van eersteklas tennis op zijn best in het prachtige Rio de Janeiro.