FIVB Rome Women

**FIVB Rome Beloften Vrouwen Beachvolleybaltoernooi**

Welkom bij het spannende FIVB Rome Beloften Vrouwen Beachvolleybaltoernooi!

Dit hoogwaardige evenement brengt 's werelds meest talentvolle jonge beachvolleybalsters samen voor een vierdaags toernooi op het adembenemende strand van Rome, Italië.

Van 21 tot 24 juli strijden 24 teams uit meer dan 15 landen om de titel. De wedstrijden staan garant voor opwindende actie, ongelooflijke vaardigheden en een intense competitie.

Kom de opkomende sterren van het beachvolleybal aanmoedigen en geniet van een onvergetelijke ervaring in het hart van de Eeuwige Stad.

**Tickets:**
Kaarten zijn nu verkrijgbaar via [ticketwebsite-link].

Lungotevere Flaminio, Rome, Italië

* Toptalent van over de hele wereld
* Vier dagen vol spannende wedstrijden
* Een adembenemende strandlocatie
* Mogelijkheid om opkomende sterren van het beachvolleybal te ontmoeten

Mis dit meeslepende evenement niet. Koop vandaag nog je tickets en ervaar het beste wat het vrouwenbeachvolleybal te bieden heeft!