The 2021 FIVB Beach Volleyball World Tour was the final edition of the global elite professional beach volleyball circuit organized by the Fédération Internationale de Volleyball (FIVB) for the 2021 beach volleyball season. When it started in late February 2021, it comprised eight FIVB World Tour 4-star tournaments, three 2-star events, 17 categorized as 1-star and the World Tour Finals, all organized by the FIVB.

The full calendar of events was updated on September 13, 2021.

**FIVB Rubavu Beachvolleybal Toernooi**

Welkom op het FIVB Rubavu Beachvolleybal Toernooi, een spannend en competitief evenement op de oevers van het prachtige Rubavumeer in Rwanda.

Het toernooi brengt 's werelds beste beachvolleybalspelers samen om te strijden om de felbegeerde titel. Met mannen- en vrouwenteams uit de top 100 van de wereld belooft het toernooi intense actie, verbluffende vaardigheden en een onvergetelijke ervaring voor toeschouwers.

De wedstrijden vinden plaats op adembenemende velden aan de oevers van het meer, met een adembenemend uitzicht op de omliggende bergen. Fans kunnen genieten van de spanning van de wedstrijden terwijl ze genieten van de serene omgeving.

Naast het elitetoernooi zijn er ook mogelijkheden voor recreatieve spelers om deel te nemen aan het amateurevenement. Of je nu een ervaren volleyballer bent of gewoon plezier wilt hebben op het zand, er is een plek voor jou bij het FIVB Rubavu Beachvolleybal Toernooi.

Kom langs en ervaar de opwinding van het beachvolleybal van wereldklasse in de prachtige omgeving van Rwanda. Mis dit spannende evenement niet dat belooft een onvergetelijk weekend boordevol sport, plezier en ontspannen.

**Registreer je nu om deel te nemen of koop tickets om de actie live te beleven!**