Smart Beach Tour Kühlungsborn

**Smart Beach Tour Kühlungsborn: het strandvolleybaltoernooi dat je niet mag missen!**

Ben je klaar voor een weekend vol adrenaline en strandplezier? Kom dan naar de Smart Beach Tour Kühlungsborn! Dit toernooi is een must-see voor elke strandvolleyballiefhebber.

**Spannende wedstrijden**

Van 25 tot en met 27 augustus strijden professionele en recreatieve strandvolleybalteams om de felbegeerde titel. Met spannende wedstrijden, acrobatische reddingen en spectaculaire scores beloven we je een onvergetelijke ervaring.

**Voor iedereen wat wils**

Of je nu een doorgewinterde volleyballer bent of gewoon lekker op het strand wilt genieten, bij de Smart Beach Tour Kühlungsborn vind je wat je zoekt. Er zijn wedstrijden voor alle niveaus, van beginner tot expert.

**Gezellige sfeer**

Naast de wedstrijden is er ook genoeg te beleven op en rond het strand. Geniet van livemuziek, doe mee aan leuke activiteiten en ontmoet nieuwe mensen. De gastvrije sfeer zorgt ervoor dat je je meteen thuis voelt.

**Locatie aan het prachtige strand**

Kühlungsborn staat bekend om zijn schitterende strand. De Smart Beach Tour vindt plaats op het brede zandstrand, met uitzicht op de Baltische Zee. De perfecte plek om te genieten van een weekend vol zon, zee en strandvolleybal.

**Tickets en informatie**

Tickets voor de Smart Beach Tour Kühlungsborn zijn verkrijgbaar via de website. Bekijk het programma en selecteer jouw favoriete wedstrijden. Mis dit spectaculaire strandvolleybaltoernooi niet en beleef een onvergetelijk weekend in Kühlungsborn!