FIVB Budapest - Dames

**FIVB Boedapest - Dames**

Kom deze zomer naar het FIVB Boedapest - Dames Beachvolleybaltoernooi voor een onvergetelijke ervaring. Beleef de opwinding van dit internationale topevenement waarbij de beste damesteams van de wereld het tegen elkaar opnemen op het prachtige strand van Boedapest.

Geniet van het adembenemende uitzicht op de Donau en de iconische skyline van de stad terwijl je getuige bent van verbluffende atletische prestaties, spannende competities en het enthousiasme van de supporters.

Het toernooi biedt niet alleen spannende wedstrijden, maar ook een reeks leuke activiteiten, zoals:

* Ontmoet en groet met spelers
* Beachvolleybalclinics
* Muziekoptredens
* Foodtrucks met diverse lekkernijen

Breng je vrienden en familie mee voor een dag vol entertainment, sport en het creëren van onvergetelijke herinneringen. Koop nu je tickets en verzeker jezelf van een plaats bij dit must-see evenement!