ITF M25 Vogau

**ITF M25 Vogau**

Van 18 tot en met 24 juli 2023 vindt op de gravelbanen van TC Vogau het internationale tennistoernooi ITF M25 Vogau plaats. Het toernooi maakt deel uit van de ITF Men's World Tennis Tour en trekt talentvolle tennissers van over de hele wereld aan.

**Wat kunnen bezoekers verwachten?**

* Spannende tenniswedstrijden van hoog niveau op zes gravelbanen
* Een internationaal deelnemersveld met opkomende sterren en gerenommeerde spelers
* Een gezellige sfeer met foodtrucks, muziek en entertainment
* Een kans om de tennissport van dichtbij te beleven en te genieten van de prachtige omgeving van Vogau

**Spelers**

Het toernooi verwelkomt een breed scala aan spelers, waaronder:

* Top 100-spelers
* Opkomende talenten
* Lokale helden

**Programma**

Het toernooi omvat een enkel- en dubbelspeltoernooi met de volgende onderdelen:

* Kwalificatie: 16-18 juli
* Hoofdtabel: 18-24 juli

**Tickets**

Tickets zijn verkrijgbaar via de website van TC Vogau. Er zijn verschillende ticketcategorieën beschikbaar, waaronder dagkaarten en toernooipassen.

Beleef de spanning van internationaal tennis op zijn best bij het ITF M25 Vogau-toernooi in juli 2023!