Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Malene Helgo vs Michaela Bayerlova
7-5,3-6,3-6
28 |
Suzan Lamens vs Malene Helgo
3-6,4-6
28 |
Astrid Wanja Brune Olsen vs Michaela Bayerlova
4-6,2-6
27 |
Malene Helgo vs Lisa Ponomar
6-3,6-4
27 |
Reka Farbas vs Astrid Wanja Brune Olsen
7-6,4-6,1-6
27 |
Clara Tauson vs Suzan Lamens
6-2,3-6,3-6
27 |
Ida Jarlskog vs Michaela Bayerlova
2-6,1-6
26 |
Ida Jarlskog vs Emilie Elde
6-3,6-1
26 |
Maria Manilova vs Michaela Bayerlova
2-6,0-6
26 |
Clara Tauson vs Annick Melgers
6-1,6-0
26 |
Astrid Wanja Brune Olsen vs Fiona Ganz
6-1,6-3
26 |
Vicky Van De Peer vs Suzan Lamens
6-7,6-4,2-6
**ITF W15 Sandelfjord**
Welkom bij het ITF W15 Sandelfjord tennistoernooi, een internationaal professioneel vrouwencircuittoernooi met een prijzenpot van $15.000.
Het toernooi vindt plaats van [Datum begin] tot [Datum einde] op de banen van de Sandefjord Tennisklubb in Noorwegen.
Een eliteveld van internationale tennisspeelsters zal strijden om de titel, waaronder:
* [Naam speelster 1]
* [Naam speelster 2]
* [Naam speelster 3]
Naast de spannende wedstrijden op het court, biedt het toernooi ook een verscheidenheid aan activiteiten voor bezoekers, waaronder:
* Autogramsigneringen
* Meet & Greets met professionele spelers
* Voedsel- en drankstands
Of je nu een fervent tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, ITF W15 Sandelfjord is een evenement dat je niet mag missen.
Kom langs en beleef de opwinding van professioneel tennis in het prachtige Sandefjord!