Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[375] Guiomar MZD Reales vs Eva Guerrero Alvarez
[282] |
6-3,7-5
28 |
[375] Guiomar MZD Reales vs Yuliya Hatouka
[339] |
1-6,6-0,6-1
28 |
[282] Eva Guerrero Alvarez vs Julie Gervais
[438] |
6-3,6-1
27 |
[438] Julie Gervais vs Maia Lumsden
[267] |
6-0,6-4
27 |
Tamara Curovic vs Guiomar Maristany Zuleta De Reales
Retired
27 |
[263] Julia Terziyska vs Eva Guerrero Alvarez
[282] |
1-6,3-6
27 |
[439] Eden Silva vs Yuliya Hatouka
[339] |
2-6,0-6
26 |
Julie Gervais vs Arlinda Rushiti
6-1,7-5
26 |
[263] Julia Terziyska vs Sarah-R Sekulic
[447] |
6-1,6-1
26 |
[315] Pei-Chi Lee vs Maia Lumsden
[267] |
6-3,2-6,4-6
26 |
Anastasiya Poplavska vs Guiomar MZD Reales
1-6,1-6
26 |
Ines Murta vs Eva Guerrero Alvarez
2-6,2-6
**ITF W25 Palmela**
Welkom bij de ITF W25 Palmela, een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat plaatsvindt in de prachtige stad Palmela, Portugal. Van [begindatum] tot [einddatum] strijden 's werelds beste tennisspeelsters om prijzenpot van $25.000.
**Over het toernooi:**
* **Categorie:** ITF World Tennis Tour W25
* **Ondergrond:** Hardcourt
* **Prijzengeld:** $25.000
* **Deelnemers:** 32 enkelspelers en 16 dubbelspelteams
**Topspelers om naar uit te kijken:**
* [speler 1]
* [speler 2]
* [speler 3]
* [speler 4]
* **Kwalificatiewedstrijden:** [kwalificatiedatum]
* **Hoofdtoernooi:** [hoofddatum]
**Tickets en informatie:**
Tickets zijn verkrijgbaar via [ticketwebsite]. Voor meer informatie, bezoek de officiële website van het toernooi op [websiteadres].
Het toernooi wordt gespeeld op het Tenniscentrum van Palmela in Palmela, Portugal.
**Volg het toernooi:**
* **Livestream:** [livestreamwebsite]
* **Sociale media:** Volg @ITFW25Palmela op social media voor de laatste updates en beelden achter de schermen.
Kom en beleef de opwinding van professioneel tennis op zijn best bij de ITF W25 Palmela!