White Nights

**Internationaal Badminton Toernooi "Witte Nachten"**

Welkom op het Internationale Badminton Toernooi "Witte Nachten", gehouden in het prachtige Groningen. Dit toernooi staat bekend om zijn hoogwaardige wedstrijden en gezellige sfeer, en is een must voor elke badmintonliefhebber.

**Datum en locatie:**
* Datum: [datum invoegen]
* Locatie: [locatie invoegen]

**Categorieën:**
Het toernooi omvat de volgende categorieën:
* Heren enkel
* Dames enkel
* Heren dubbel
* Dames dubbel
* Gemengd dubbel

De winnaars van elke categorie ontvangen prachtige prijzen en eeuwige roem.

**Inschrijving:**
Inschrijven kan tot [datum invoegen]. Klik op de onderstaande link om je in te schrijven:
[Inschrijvingslink]

**Overnachting:**
Voor deelnemers die van buiten Groningen komen, zijn er speciale accommodatiepakketten beschikbaar. Neem contact met ons op voor meer informatie.

**Sociale evenementen:**
Naast de wedstrijden zijn er ook verschillende sociale evenementen gepland, waaronder een welkomstreceptie en een prijsuitreiking.

**Ben jij klaar om de "Witte Nachten" te veroveren? Schrijf je vandaag nog in en maak je klaar voor een onvergetelijk badmintonweekend!**

#BadmintonWitteNachten #GroningenBadminton #InternationaalToernooi